WIENERBERGER KORAMIC

DACHY SPADZISTE DACHÓWKI CERAMICZNE CREATON BRASS

Wienerberger dachówki

Poniżej prezentujemy dachówki ceramiczne firmy Wienerberger – KORAMIC jednego z największych producentów systemów ceramicznych pokryć dachowych, którego SUPER DACH jest dystrybutorem :

dachówka karpiówka

Karpiówka

Dachówka o bardzo długiej tradycji. Nadaje się do dachów o skomplikowanych połaciach, w tym do pokryć wysokich “bawolich oczek” i wieżyczek. Możliwe układanie “w łuskę” lub “koronkę”. Zapotrzebowanie ok.36szt/m2. Dostępna w kolorze naturalnej czerwieni lub angobie: czerwonej, miedzianej, rustykalnej, brązowej, szarej, zielonej, czarnej, antracytowej i w kolorze łupka oraz angobie szlachetnej – ceglastej i czarnej.

Dachówka Orea 9

Dachówka płaska Orea 9

Nowa, polska dachówka ceramiczna Orea 9 jest odpowiedzią na trend nowoczesnej architektury. Dostępna w kolorze naturalnej czerwieni, angobie: szarej, antracytowej matowej i angobie szlachetnej: czarnej i grafitowej. Zapotrzebowanie ok. 9,6-10,5 szt/m2

dachowka plaska Actua 10

Dachówka płaska Actua 10

Nowoczesna prosta forma dachówki zakładkowej coraz częściej stosowana na nowych budynkach. Zapotrzebowanie ok. 10,5szt/m2. Możliwość układania z poziomym przesunięciem o pół dachówki. Dostępna w kolorze naturalnej czerwieni, angobie: czerwonej, szarej i czarnej oraz angobie szlachetnej: ceglastej, grafitowej i czarnej.

Dachówka renesansowa allegra 8

Dachówka Renesansowa Alegra 8

Dachówka ceramiczna wielkoformatowa renesansowa w kolorach: czerwonej angoby, kasztanowej angoby szlachetnej , czarnej angoby i czarnej angoby szlachetnej, o klasycznym kształcie fali. Zapotrzebowanie : ok. 8,8 szt/m2

dachówka renesansowa alegra 9

Dachówka Renesansowa Alegra 9

Tradycyjny kształt dachówki renesansowej, przy zapotrzebowaniu ok.9szt/m2 gwarantuje bardzo korzystną cenę pokrycia. Dostępna w kolorze czerwieni naturalnej, angobie: czerwonej, czerwonej matowej, ciemnobrązowej, szarej, antracytowej i antracytowej matowej oraz angobie szlachetnej: ceglastej, mahoniowej, kasztanowej, ciemnobrązowej i czarnej.

Dachówka Renesansowa Alegra 12

Dachówka Renesansowa Alegra 12

Tradycyjny kształt dachówki renesansowej, przy zapotrzebowaniu ok.12,8szt/m2. Dostępna w angobie: czerwonej, czarnej oraz angobie szlachetnej: kasztanowej,orzechowej i czarnej.

renesansowa l15

Dachówka Renesansowa L15

Najpopularniejszy kształt dachówki zakładkowej. Zapotrzebowanie: ok.12,5 szt/m2. Dostępna w kolorze czerwieni naturalnej, angobie: czerwonej, ciemnobrązowej, antracytowej oraz angobie szlachetnej: ceglastej,  kasztanowej, mahoniowej i czarnej.

dachowka-Renesansowa-universo-10

Dachówka Renesansowa Universo 10

Zapotrzebowanie ok. 10,2szt/m2. Dostępna w kolorze czerwieni naturalnej, angobie: czerwonej, miedziano-brązowej, czarnej, saharyjskiej i toskańskiej.

holenderka madura

Holenderka Madura

Dachówka zakładkowa, z zamkami, o kształcie esówki. Zapotrzebowanie: ok.11,1 szt/m2. Dostępna w kolorze czerwieni naturalnej i angobie czerwono-brązowej, amarantowej, szarej, burgundowej i czarnej oraz angobie czarnej szlachetnej.

Dachówka Holenderka Cavus 14

Dachówka Holenderka Cavus 14

Dachówka typu “S”. Zapotrzebowanie ok.14,0 szt/m2. Dostępna w kolorze czerwieni naturalnej.

Holenderka OVH

 Dachówka Holenderka OVH

Dachówka typu “S”. Zapotrzebowanie ok.15,9 szt/m2. Dostępne kolory: czerwień naturalna, angoby: czerwona, rustykalna, amarantowa, czarna, angoba szlachetna: wiśniowa i czarna oraz glazura wiśniowa i czarna.

Dachówka esówka sinus

Dachówka Esówka Sinus

Nowa dachówka w ofercie firmy Wienerberger ale nawiązująca do historycznego, klasycznego kształtu dachówki typu “S”. Dachówka nie posiada zamków. Szczególnie zalecana na obiekty zabytkowe. Zapotrzebowanie ok.14,3-14,7 szt/m2. Dostępne kolory: czerwień naturalna, angoby: rustykalna, czerwień wiktoriańska, antracyt i wiktoriański antracyt.

Dachówka Reńska Cosmo 11

Dachówka Reńska Cosmo 11

Płaski kształt dachówki z lekko zaznaczoną falą. Zapotrzebowanie ok. 10,9szt/m2. Dostępna w angobie: czerwonej, miedziano-brązowej, czarnej i platynowej.

dachowka-renska-cosmo-12

Dachówka Reńska Cosmo 12

Zapotrzebowanie ok. 12,3szt/m2. Dostępna w angobie: czerwonej, miedzianej, oraz angobie szlachetnej: kasztanowej i czarnej.

Dachówka Marsylka

Dachówka Marsylka

Historyczny, tradycyjny kształt dachówki zakładkowej. Zapotrzebowanie ok. 12,0szt/m2. Możliwe układanie z przesunięciem w poziomie o pół fali. Dostępna w kolorze naturalnej czerwieni, angobie: czerwonej, ciemnobrązowej i antracytowej oraz angobie szlachetnej: ceglastej i czarnej.

Dachówka Marsylka Mondo 11

Dachówka Marsylka Mondo 11

Zapotrzebowanie ok. 10,9szt/m2. Dostępna w kolorze naturalnej czerwieni, angobie: czerwonej, miedziano-brązowej, czarnej i staromiejskiej.

Dachówka Romańska Karthago 14

Dachówka Romańska Karthago 14

Dachówka zakładkowa o wyraźnym rysunku fali. Zapotrzebowanie ok. 13,9szt/m2. Dostępna w kolorze naturalnej czerwieni oraz w angobach: czerwonej, saharyjskiej i toskańskiej.

Dachówka Mnich Mniszka

Dachówka Mnich Mniszka

Historyczny, bardzo charakterystyczny wyrazisty profil. Typowa dla klimatu włoskiego.
Układana w parze Mnich i Mniszka. Zapotrzebowanie ok. 15,0par/m2. Dostępna w kolorze naturalnej czerwieni i angoby rustykalnej.