Plannja jest wiodącym europejskim dostawcą wyrobów z cienkich blach dla budownictwa. Od 1967 roku Plannja dostarcza na rynek europejski wysokiej jakości produkty ze stali i aluminium. Stalowe lub aluminiowe dachy Plannja doskonale sprawdzają się w trudnym skandynawskim klimacie,co oznacza wyjątkowo wysoką jakość produktów w każdym szczególe. Dodatkowo skandynawski design produktów Plannja nadaje niepowtarzalny charakter budynkom.

Blachy dachowe firmy Plannja występują w następujących rodzajach powłok ochronnych:

  • Plannja Hard Coat Satyna -  występuje w dwóch grubościach powłoki 25 lub 50 µm. Produkty stalowe z powłoką 50 µm objęte są przedłużoną 30-letnią gwarancją, natomiast produkty aluminiowe z powłoką 25 µm objęte są przedłużoną 40-letnią gwarancją;
  • Plannja Hard Coat Glossy - produkty objęte są 40-letnią gwarancją w przypadku aluminium i 30-letnią gwarancją w przypadku stali. Grubość powłoki wynosi 50 µm dla blach stalowych i 25 µm dla blach aluminiowych;
  • Plannja Green Coat - produkty objęte są 30-letnią gwarancją. Jest to ekologiczna, organiczna powłoka służącą do pokrywania cienkich blach stalowych ocynkowanych i aluminiowych;
  • Plannja Poliester Mat - nominalna grubość organicznej powłoki lakierniczej wynosi 25 µm;  produkty objęte są 10-letnią gwarancją;
  •  Poliester Standard -  charakteryzuje się twałością i stabilnością koloru. Nominalna grubość powłoki lakierniczej wynosi 25 µm. Produkty objęte są 10-letnią gwarancją.

W naszej ofercie posiadamy następujące profile blach firmy Plannja:

Plannja Emka Click

Plannja Emka Click to panel o klasycznym kształcie na tzw. rąbek stojący. Może być stosowany podczas remontów obiektów zabytkowych oraz sakralnych. Plannja Emka Click doskonale sprawdza się także na dachach nowoczesnych domów jednorodzinnych oraz obiektów komercyjnych.Dostępny jest w powłokach: Plannja Hard Coat 50 Satyna i Poliester Mat, w kolorach: czarnym, ceglastym, ceglastoczerwonym, wiśniowym, brązowym, zielonym, grafitowym, grafitowoszarym, grafitowy metalik i srebrny metalik.

Plannja Flex

Plannja Flex to nowoczesna i oryginalna dwumodułowa blachodachówka o awangardowym kształcie. Dostępna w powłokach: Plannja Hard Coat 50 Glossy i Plannja Hard Coat 50 Satyna, w kolorach: czarnym, ceglastym,ceglastoczerwonym, wiśniowym, brązowym, zielonym, grafitowym, grafitowoszarym i grafitowy metalik.

Plannja Regent Grand

Plannja Regent Grand to klasyczna blachodachówka korzystnie prezentująca się na dachach o większym kącie nachylenia. Oferowana jest w powłoce Plannja Hard Coat 50 Satyna, Poliester Mat i Poliester Standard. do kupienia w kolorze: czarnym, ceglastym,ceglastoczerwonym, wiśniowym, brązowym, zielonym i grafitowym.

Plannja Scandic Line

Plannja Scandic Line to blachodachówka o wyszukanym kształcie, wysokim tłoczeniu i łagodnie zaokrąglonym profilu. Oferowana jest w powłoce Plannja Hard Coat 50 Satyna, Poliester Mat i Poliester Standard. Jest dostępna w kolorach: czarnym, ceglastym,ceglastoczerwonym, wiśniowym, brązowym, zielonym i grafitowym, grafitowoszarym i grafit metalik.

Plannja Smart

Plannja Smart to blachodachówka o subtelnym i symetrycznym profilu tłoczenia. Oferowana jest w powłoce Plannja Hard Coat 50 Satyna, Poliester Mat i Poliester Standard. Jest dostępna w kolorach: czarnym, ceglastym, ceglastoczerwonym, wiśniowym, brązowym, zielonym i grafitowym, grafitowoszarym i grafit metalik.